Opel Insignia проїхав без дозаправки 2111 кілометрів

0

Седан Opel Insignia проїхав від швейцарських Альп до Північного моря і назад без дозаправки. Загальна протяжність маршруту – 2111 кілометрів, а середня витрата палива досягла 3,46 літра на «сотню». За кермом автомобіля знаходився колишній пілот Airbus Фелікс Егольф, пише motor.ru

Поїздка Егольфа була поділена на кілька етапів. Він стартував з Люцерна і завершив першу частину маршруту в штаб-квартирі «Опеля» в німецькому Рюссельхаймі, проїхавши по дорогах Шварцвальда. За словами топ-менеджера компанії Крістіана Мюллера, коли Егольф дістався до головної будівлі Opel, бак його машини був майже повний. Швейцарець проїхав перші 429 кілометрів з середньою витратою 3,2 літра на «сотню».

Потім Егольф проїхав через Мюнстер і Ольденбург, діставшись до міста Куксхафен на Північному морі. Зворотний шлях пролягав через Ганновер, Кассель і Санкт Галлен. Фінальною крапкою подорожі став Цюріх. Вся поїздка зайняла у нього два дні.

«Інсигнія» Егольфа оснащена 1,6-літровим дизельним двигуном ecoFLEX потужністю 136 сил (320 Нм) і шинами зі зниженим опором коченню. Офіційна заявлений середня витрата палива для цієї моделі становить 3,8-3,9 літра на «сотню» (залежно від модифікації).


Не пропустіть