ТОП-8 найбезпечніших автомобілів року (результати тестів)

0

Комітет Euro NCAP, який проводить краш-тести автомобілів, за підсумками, опублікував перелік найбезпечніших машин, що вийшли в продаж в 2015 році, пише automotoclub.info.

Звання “Кращого авто у своєму класі” присуджувалося на підставі суми оцінок, що виставляються експертами в кожній з чотирьох категорій: 1) захист водія і дорослих пасажирів, 2) безпека дітей, 3)безпеку пішоходів, 4) наявність допоміжних систем забезпечення безпеки.

Найкращим у сегменті “Великий паркетник” став Volvo XC90. Після краш-тестів модель отримала найвищу оцінку за захист водія і дорослих пасажирів.
У класі “Малі паркетники” фахівці віддали перевагу новому Mercedes-Benz GLC, в сегменті “Великий сімейний автомобіль” кращим став Jaguar XE, в категорії “Малий сімейний автомобіль” – Infiniti Q30.

Кращим у класі “Надмалий автомобіль” визнали Honda Jazz, “Великий мінівен” Ford Galaxy, “Малий мінівен” – Volkswagen Touran. Звання “Кращий автомобіль року” в категорії “Спортивний автомобіль з кузовом типу родстер” завоювала Mazda MX-5 − єдина машина, яка отримала чотири зірки під час краш-тесту.


Не пропустіть