Глава Fiat заявив про готовність «скопіювати» Tesla Model 3

0

Керівник альянсу Fiat Chrysler Automobiles Серджіо Маркіонне заявив, що його компанія може в майбутньому зробити модель, здатну конкурувати з Tesla Model 3. Про це повідомляє видання Automotive News.

«Якщо вони покажуть мені, що така машина буде давати прибуток з таким рівнем цін, які вони встановили, то я скопіюю цю формулу, додам італійський дизайн і випущу подібний електромобіль на ринок протягом року», – заявив Маркіонне, і додав, що не вірить в рентабельність Model 3 при базовій ціні в 35 тисяч доларів.

Передсерійний прототип Tesla Model 3 дебютував в квітні. Вже базова версія моделі отримала систему автономного управління. Технічні характеристики електрокара компанія не назвала, але відомо, що малопотужна модифікація зможе розганятися з місця до 96 кілометрів на годину менше ніж через шість секунд.

Через три дні після дебюту компанія Tesla отримала 276 тисяч попередніх замовлень на Model 3. За словами Ілона Маска, середня ціна автомобіля в перші 24 години становила 42 тисячі доларів. Через тиждень після прем’єри сума замовлень на Model 3 досягла 14 мільярдів доларів.


Не пропустіть