Безпілотні автомобілі перетворять на громадський транспорт

0

Влада американського міста Беверлі-Хіллз задумалися про незвичайну альтернативу метро

Як вважають у місцевій мерії, вже в найближчому майбутньому безпілотні автомобілі зможуть перевозити «з в точки А в точку В» жителів, яким для поїздки «знадобиться тільки смартфон», повідомляє The Verge.

“Беверлі-Хіллз – ідеальне місце, щоб випробувати передові технології на практиці. Автономні автомобілі вже можливо безпечно використовувати на дорогах загального користування. А ми не можемо вирішувати майбутні і навіть поточні проблеми, використовуючи технології минулого”, – Джон Міріш, мер Беверлі-Хіллз.

Мер Беверлі-Хіллз також додав, що безпілотні автомобілі допоможуть скоротити кількість особового транспорту на дорогах, зроблять дороги безпечними, а також збільшать мобільність жителів, серед них – інваліди. Одночасно в мерії підкреслили, що безпілотники покликані не замінити громадський транспорт, а доповнити його.

В даний час в місті ведеться розробка мереж, необхідних для комунікації безпілотних автомобілів і передачі даних. У міській адміністрації сподіваються, що до проекту долучаться компанії, що займаються створенням автономних машин, таких, як Google і Tesla.


Не пропустіть