Кислотний тюнінг: Brabus представив заряджений “Гелендваген” в сонячному кольорі

0

У нас тут знову поповнення в рядах машин, зроблених в кислотному тюнінгу – цього разу постаралися хлопці з Brabus. Так, вони підготували новий автомобіль з лінійки Crazy Color («божевільний колір») – заряджений Mercedes-AMG G63 в фірмовому жовтому забарвленні Solar Beam, пише topgir.com.ua

Інакше кажучи, кузов машини пофарбували в яскравий сонячний колір. У салоні ж під стиль кузову з’явилися жовті смужки.
Але цим, зрозуміло, тюнери не обмежилися. Крім того, вони одягли машину в особливий кузовний обвіс Widestar, що включає, серед іншого, капот з карбоновим повітрозабірником, спойлер на даху, розширені пороги і «кенгурятник». Крім того, позашляховик оснастили 23-дюймовими колісними дисками і додатковими смужками світлодіодів на передньому бампері. До речі, деякі з цих елементів, як ти можеш бачити, отримали чорний колір для кращої гармонійності.

Щодо інтер’єру, то тут також з’явилася обшита алькантарою стеля, педальний вузол з «спортивними» накладками, традиційні для Brabus написи на порогах і вишивка з назвою моделі на підголівниках.

З технічної точки зору автомобіль став більш потужним і спортивним. Фахівці збільшили потужність мотора з 571 до 700 кінських сил. Крутний момент 5,5-літрового двигуна V8 виріс з 760 до 960 Нм. В результаті Кубик став розмінювати сотню за 4,9 с. Обмежувач максималки зрушили з 210 до 240 км/год.

Крім цього, автомобіль отримав більш потужні гальмівні механізми і іншу випускну систему.

Ціна доопрацювання не вказана.


Не пропустіть