Компанія Jaguar відмовилася від універсалів

0

Компанія Jaguar не збирається більше випускати універсали через скорочення попиту на подібні автомобілі в Європі. Про це з посиланням на головного дизайнера автовиробника Яна Каллума повідомляє видання Automotive News..

«Ринок універсалів сильно скорочується. Мені шкода це визнавати, але обґрунтувати свою присутність в цьому сегменті дуже складно, – заявив Каллум. – Найбільший в світі ринок для універсалів – Німеччина. І що купують німці? Вони купують німецькі автомобілі».

Аналогічної точки зору дотримується і керівник групи Jaguar Land Rover з продажу та маркетингу Енді Госс. За його словами, універсали мають слабкий попитом в США і Китаї, а кросовери популярні практично «в будь-якій частині світу».

«У нас є дещо, чим ми зможемо вас здивувати, але це не універсали», – додав Каллум.

Останній універсал Jaguar був частиною сімейства XF попереднього покоління. Версія Sportbrake дебютувала на початку 2012 року. Через два роки автовиробник показав «заряджену» модифікацію універсала – XFR-S, яка отримала п’ятилітровий восьмициліндровий двигун з приводним нагнітачем. Віддача мотора становить 550 кінських сил і 680 Нм крутного моменту.

Передбачалося, що XF нового покоління також отримає варіант в кузові «універсал». Поява вантажопасажирської версії очікувалася і в сімействі XE.


Не пропустіть