Авто зі звалища: неймовірна знахідка в старому гаражі (ФОТО)

0

Ця історія сталася з братом і сестрою в місті Ньюкасл, на річці Тайн в Великобританії, пише gogetnews.info

У 2009 році їх ексцентричний і неймовірно розумний дядечко помер, залишивши нащадкам у спадок запорошений старий гараж. Коли молоді люди відкрили його і гарненько оглянули всередині, то не могли повірити своїм очам. У гаражі стояла вона…

Доктор Гарольд Карр помер у віці 89 років, залишивши родичам у спадок свою нерухомість, включаючи старий гараж. За життя він був дуже ексцентричною людиною, а в останні роки став затворником. Сім’я знала, що у нього були машини, але й гадки не мала, які саме він зібрав за довгі роки в свою колекцію.

Племінник Гарольда розповів, що серед людей ходили байки про те, що у дядечка була Бугатті, але ніхто не знав, чи так це насправді. І ніхто й гадки не мав, скільки вона коштувала, якщо була.

Коли племінник з племінницею розібрали мотлох в гаражі, вони з подивом виявили, що чутки були вірні. І навіть більше того! Їх дядько, який був відомий серед людей надмірною скритністю, дійсно був власником Бугатті.

Але це була не просто спортивна машина. Це був справжній діамант історичної колекції автомобільної індустрії: Бугатті Type 57S Atalante. Яка його приблизна вартість? Цілих 6 мільйонів фунтів стерлінгів! Або 8,5 мільйонів доларів.

Всі автомобілі Бугатті вважаються машинами класу люкс, але саме ця модель і комплектація були чи не єдиними в своєму роді. Італійська фірма зробила всього 43 таких авто. Ця була випущена 5 травня 1937 року.

Про цей екземпляр відомо чимало, адже нову машину купив представник британської аристократії. Першим власником Аталанти був Францис Курзон, п’ятий Граф Хоу, який був членом Парламенту і був любителем швидкісних гонок. У графа в 30-х роках минулого століття була велика колекція машин, які служили його захопленню.

Аталанта не постраждала від гонок і часу, до того ж у неї був дуже маленький пробіг для машини такого “віку”. Автомобіль кілька разів продавався, поки в 1955 році його не купив Гарольд Карр.

Бугатті просто зникла в надрах гаража чоловіка в 1960 році, після того, як закінчилася ліцензія. У наступні 50 років ніхто не чув і не бачив її, а дядечко ставав все більш ексцентричним і потайним.

Коли машину знайшли в гаражі в 2009 році, поряд з нею там же стояв класичний Астон Мартін. Навколо були гори листів від людей, які пропонували Гарольду нечувані суми за купівлю Бугатті.


Не пропустіть