В Україні узаконять дешеві авто на номерах ЄС?

Народний депутат України Володимир Парасюк подав у Верховну Раді законопроект, який дозволить українцям тривалий час користуватися авто на іноземній реєстрації на території України, пише fakty.ictv.ua.

Автомобілі в Європі коштують у рази дешевше ніж в Україні, а через введений стандарт Євро-5, тепер в Україні можна розмитнювати автомобілі не старше 5 років.

— Сьогодні знову подав законопроект, який збільшить термін перебування на території нашої держави автомобілів із закордонною реєстрацією, власниками яких є громадяни України.

Цей закон дозволить всім громадянам України, які мають автомобіль на іноземній реєстрації, не перетинати кордон кожних 5 діб. Відтепер термін можна збільшити з 5 до 30 днів, але для цього потрібно сплатити збір у розмірі 24 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (408 грн/місяць або 4 896 грн/рік).

Якщо даним правом стабільно буде користатись хоча б половина від усіх власників авто на іноземній реєстрації, то при наявній кількості таких авто (25 129 тис. за інформацією ДФС), бюджет країни буде отримувати близько 62 млн грн. на рік, — пише Парасюк у Facebook.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Юрко полтава

  ганьба таким законам ! ГАНЬБА КЕРМАНИЧАМ УКРАIНИ !
  Треба корупцiонерiв посадити-хабарникiв повiшати..
  працiвникiв ДАI всих в кого автомобiль не радянський -на посадку з конфiскацieю!
  Суддi прокурори повиннi довести своi статки !
  МЕРИ мiст .районiв .сiльрад -повинi довести статки-або конфiскацiя i ТЮРМА !
  ОТ ТОДI любi друзi ми будемо балакати про НАПОВНЕННЯ БЮТЖЕТУ!