Реформа парковок створює нові корупційні схеми

0

Депутати вирішили внести зміни у правила паркування в Україні. Відповідний законопроект у Верховну Раду вніс профільний комітет.

Про це повідомляє видання “Сегодня”. Законопроект передбачає появу паркувальних інвесторів, а автомобілі можна буде евакуювати навіть без поліції. Крім того, з’явиться можливість залишати повідомлення про штраф просто на лобовому склі машини.

Експерти розійшлися в думках щодо нововведень. Одні кажуть, що вони допоможуть правоохоронцям, а інші, що, замість очікуваного ефекту, це лише ускладнить життя автомобілістам.

“Охочих заробляти на автомобілістах у нас хоч палицею відганяй. Я не бачу гострої необхідності в такому законі. В першу чергу необхідно будувати паркінги і розвивати наземний транспорт, щоб у людей була альтернатива для комфортного переміщення по місту. Замість цього політики намагаються створити чергові корупційні схеми, щоб наживатися на автомобілістах”, – розповів транспортний експерт Олександр Кава.

Один з авторів проекту, народний депутат Антон Геращенко, наголосив, що є великі шанси на користь прийняття закону. Він, за його словами, лише тільки вдосконалить роботу патрульної поліції. Нардеп зазначає, що розширюється коло осіб, які можуть виписувати штраф і складати протоколи про порушення парковки. Це, на думку Геращенко, розвантажить поліцейських і у них з’явиться більше часу на більш важливі справи.


Не пропустіть