Сміттєві баки вбережуть австралійських водіїв (відео)

0

На дорогах часто трапляються аварії зі смертельним результатом. В Австралії з творчістю підійшли до цього питання і почали нову кампанію, яка покликана убезпечити водіїв та пішоходів. Для цього на сміттєвих баках з’являться наклейки із зображенням дітей.

Про це повідомляє Мashable. На сміттєвих баках буде зображення дітей, які вибігають на дорогу, і знаки з обмеженням швидкості. Їх створив Фонд безпеки дорожнього руху Австралії. Наклейки розмістили на баках, які встановлені вздовж дороги. Це повинно стимулювати водіїв до зниження швидкості.

“Ми вважаємо, що ці наклейки мають потенціал і матимуть позитивний вплив на наших дорогах”, сказав генеральний директор Фонду безпеки дорожнього руху Австралії Рассел Уайт.

У фонді сподіваються, що реагуватимуть на зображення дітей і подумають про те, що в будь-який момент вони можуть вибігти перед автомобілем. За статистичними даними Бюро інфраструктури, транспорту та регіональної економіки Австралії, більшість аварій зі смертельним результатом відбуваються в будні дні в світлий час доби. 30% аварій трапляються через перевищення швидкісного ліміту.


Не пропустіть