Що завадило депутатам відразу прийняти закон про зниження акцизного збору на авто

0

В ефірі 112 телеканалу лідер фракції “Самопоміч” у Верховній Раді Олег Березюк пояснив, чому “акцизний” закон не прийняли відразу, пише autoconsulting.com.ua

Наша фракція послідовно виступає за зниження податків на імпорт старих автомобілів. І тому ми були одними з ініціаторів законопроекту про зниження акцизного збору на старі автомобілі. Минулого вівторка його поставили на голосування.

І підтримали в першому читанні. Можна було приймати його і відразу. Ми так часто робимо, і це нормальна практика, але лобі автомобілебудівників було проти. За 25 років у нас немає ні автомобілів, ні автомобілебудування, а є тільки високі податки.

Фракція “Самопоміч” буде домагатися прийняття цього закону. Щоб люди могли купити собі недорогий автомобіль, можливо, свій перший автомобіль.” – так прокоментував Олег Березюк голосування за “автомобільний”закон. Варто відзначити, що раніше Олег Березюк став автором і ще одного знакового висловлювання: “Нікому НЕ вірте. Тільки Богу”.

Нагадаємо, що в ефірі 112 каналу обговорювався законопроект №3251 “Про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку вживаних транспортних засобів”, яким передбачається зниження акцизного збору на б-в автомобілі в десятки разів. Його Верховна Рада прийняла в першому читанні 226 голосами – мінімально необхідною кількістю. На прийняття цього закону вже відреагували всі учасники авторинку.


Не пропустіть