Правоохоронці викрили махінації на ринку імпорту авто

0

У ході здійснення комплексних заходів у рамках операції «Рубіж-2016» працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Сумській області разом із співробітниками підрозділу внутрішньої безпеки виявлено схему ухилення від сплати митних платежів при імпорті до України автотранспорту з країн ЄС, пише pro-sumy.in.ua

Встановлено, що керівники луцького підприємства, використовуючи підроблені документи, надавали до підрозділів Сумської митниці ДФС недостовірні дані щодо фактичної вартості транспорту, що імпортувася. В результаті суми митних платежів, що сплачувалися при ввезенні автомобілей на митну територію України, були дуже занижені. Крім того, підприємство-нерезидент, яке продавало ці авто, виявилося фіктивним, про що надала інформацію митна служба Литовської республіки.

Загальна сума нанесених державі збитків – 3,7 млн. грн.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Сумській 13 квітня 2016 року відкрито кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Триває досудове розслідування.


Не пропустіть