Відгуки власників Tesla: «не машина, а руїна»

0

Перші покупці Tesla Model X зіткнулися з несподіваними несправностями.

За словами автомобілістів, проблеми виникають з відкриттям дверей і склопідйомниками. Про це в своєму матеріалі повідомляє The Wall Street Journal.

Вартість Tesla Model X становить близько 138 000 доларів, але, якщо вірити першим власникам, якість кросовера залишає бажати кращого. Наприклад, відразу у кількох власників заклинило двері, що відкриваються вгору (так звані «Крила сокола»), а у інших – відбулася відмова в роботі склопідйомників.

“Просто неймовірно, не машина, а руїна! Ти витрачаєш такі гроші, а в підсумку двері не відчиняються”, – Енн Картер, власниця Tesla Model X.

Існуючі проблеми підтверджує у своєму матеріалі і інше авторитетне видання – Consumer Reports. Причому цього разу інший власник Tesla Model X Майкл Карпфен скаржиться і на більш серйозні проблеми – наприклад, постійні відблиски вночі через особливе скління автомобіля і відмова в роботі автопілота, який змусив його несподівано брати управління у свої руки.

Цікаво, що в Tesla відреагували на критику, назвавши подібні заяви власників одиничними. Як відзначають в американській компанії, кількість скарг на продукцію Tesla неухильно знижується. Незважаючи на це, раніше виробник відкликав 2700 кросоверів Model X через неякісне кріплення третього ряду сидінь.


Не пропустіть