У Києві знайшли мотоцикл, давно викрадений в Японії

0

У Києві знайшли престижний дорожній байк Yamaha drag star 400, який вже кілька років значився в міжнародному розшуку – він був викрадений в Японії 4 роки тому!

Найчастіше викрадачі віддають перевагу чотириколісним транспортним засобам, але це зовсім не означає, що їх не цікавить двоколісна техніка. За даними МВС, в Україні велика частина незаконних заволодінь припадає саме на автомобілі, а ось за кордоном мотоцикли та скутери викрадають куди активніше. Досить часто подібний транспорт переправляють для подальшого перепродажу в інші країни, а іноді – і інші континенти. Яскравий приклад цьому недавній випадок, що стався в одному з сервісних центрів МВС в Києві.

Так, зокрема в центр №8046 звернувся 42-річний житель столиці для того, щоб отримати дублікат свідоцтва про реєстрацію на мотоцикл Yamaha drag star 400. Під час перевірки його номерів агрегатів за базою даних «Інтерпол» дорожній байк «засвітився», як викрадений ще в 2012 році в Японії. Про це повідомляє прес-служба територіального сервісного центру МВС в Києві.

Причому, за дивним збігом обставин, в цьому ж 2012 році чоловік якраз і придбав собі Yamaha drag star 400. У зв’язку з цим мотоцикл і його власника затримала поліція, яка повинна буде розібратися – яким чином мотоцикл перетнув кордон України і як він потрапив у володіння киянина.

Відзначимо, що за даними однієї з популярних вітчизняних он-лайн майданчиків для покупок і продажів, дорожній байк Yamaha drag star 400 – недешева іграшка, коштує в Україні близько 100 тис. грн.


Не пропустіть