Поліція пересіла з Toyota Prius на новий вид транспорту

0

Правоохоронці пересіли з автомобілів Toyota Prius на катери. Першими нову техніку випробували копи в Черкасах, пише autocentre.ua

У вівторок, 19 квітня, в Черкасах розпочав свою роботу новий підрозділ Нацполіціі – перша в Україні водна патрульна поліція. Правоохоронці будуть охороняти місцеву прибережну зону Дніпра (від населених пунктів Свидівок до Червоної Слободи).

«Під час нересту до 31 травня межі патрулювання будуть розширені – охоплять також Золотоніський, Чигиринський і Черкаський райони. Патруль забезпечений всім необхідним обладнанням для старту своєї роботи, але з часом наше технічне оснащення буде поповнюватися. Зокрема, ще 2 катери планує закупити обласна влада. Будемо співпрацювати з рибінспекцією та екологічною службою, залучаючи до роботи і їх техніку. Крім водного патрулювання також будуть патрулі і на узбережжі. Для цього нам надали 2 позашляховики», – розповів заступник начальника Управління патрульної поліції в м Черкаси, Олександр Кокоба.

В обов’язки водної патрульної поліції входить: контроль за дотриманням правил безпечної поведінки на воді відпочиваючими, перевірка судів і повний контроль за порядком на воді і березі Дніпра. Головним же завданням є боротьба з браконьєрством.


Не пропустіть