У столиці показують унікальні і рідкісні автомобілі

0

У Києві почався найбільший фестиваль ретроавтомобілів в Україні OldCarLand-2016. Його проводять у Державному музеї авіації, що на вулиці Медова, 1. Захід триватиме з 22 по 24 квітня, пише gazeta.ua

На фестиваль привезли понад 600 машини зі всієї України, Польщі, Білорусі та Чехії. Крім того, можна подивитись на 90 бойових і цивільних літаків музею.

“Багато рідкісних моделей представили автомобільні клуби із Запоріжжя, Львова, Харкова. Крім машин на заході є мотоцикли, скутери та автобуси. На фестиваль привезли ексклюзивний “Ікарус”. На такому до 1986 року їздили футболісти столичного клубу “Динамо”. Ветерани клубу будуть у суботу. На спеціальній футбольній зоні вони проведуть автограф-сесію”, – розповідає один з організаторів Вадим Навроцький, власник проекту “Кофейбус”.

На заході працюють різні розважальні зони. Для дітей проводять змагання на відреставрованих рядянських педальних машинах.”Київпастранс” до фестивалю підготував унікальний експонат – перший трамвай. Він на 80 відсотків зберігся в оригінальному стані. Поруч з ним катають на поні та влаштували майданчик.

“В суботу відбудуться змагання по автозвуку, в неділю — нагородження учасників у різних номінаціях”, – говорить Роман Щипков, голова Комісії ретро руху України.

Також програмі фестивалю – показові заїзди контраварійного водіння “Карбон”.

“У неділю заплановано масовий заїзд скутерів та мотоциклів. Їх буде понад сто”, – каже Сергій Нікітін організатор “Ретро скутер клубу”.

На території фестивалю всі дні працюватимуть музиканти та виступатимуть гурти. Є ресторанна зона, присвячена тематиці заходу. Новинкою цьогорічного заходу став показ електромобілів та машин із зони АТО.

Із Севастопольської площі до Музею авіації курсуватимуть 3 автобуси. Для відвідувачів на авто організують велику безкоштовну парковку.

Вартість квитка – 80 грн. Для дітей до 12 років, ветеранів і учасників бойових дій вхід безкоштовний.


Не пропустіть