Хто ремонтує розбиті поліцейські Toyota Prius

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе порівняла статистику розбитих машин ДАІ та патрульної поліції, пише fakty.ictv.ua

У пресі були повідомлення, що в Києві з 200 патрульних поліцейських машин 70 побували в аваріях. Цей факт Хатія Деканоїдзе прокоментувала в інтерв’ю.

Деканоїдзе наголосила, що ремонтує розбиті патрульні авто держава і це є принциповим питанням, аби патрульні самі не ремонтували авто.

– Патрульна поліція – це мобільна група, яка не стоїть на місці, як ДАІшники. Але якщо ви піднімете статистику, то побачите, що вони теж били машини, хоча я не знаю, де, тому що в основному стояли в провулках і кущах.

Патрульна машина працює 24 години на добу: у них є спеціальні маршрути і квадрати, які вони патрулюють. Тобто для такої роботи природно, що машини б’ються. Звичайно, бувають випадки, коли це відбувається з вини патрульних, але в переважній більшості випадків це вина інших людей, які порушують дорожні правила і створюють ДТП, а патрульні машини потрапляють в цю ситуацію, тому що не стоять на місці, а працюють.

Якщо б у нас в країні був досвід з мобільними групами, то це питання б не виникло. До речі, в Грузії машини теж билися, – сказала Хатія Деканоїдзе.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Сергей

    Проблема вовсе не в том ,как будут ремонтировать авто или за счет государства или сами.Проблема в полной некомпетенции этого молодняка,которого понабирали в полицию.Методы работы остались те же ,что и раньше,они прикрывают друг друга -жаловаться бесполезно-мафия похлеще старой! При таком разбазаривании налогов граждан их дальше вообще платить не хочется-это же нужно умудриться поклепать 70 машин по 40000 долл.Да им на тавриях в самый раз ездить- а экспериментаторы грузины пусть идут на родину экспериментируют!