Порошенко провів нараду щодо прискорення будівництва найгіршої дороги України

Президент України Петро Порошенко провів нараду з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та главою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі щодо прискорення будівництва автодороги Одеса-Рені, яка є частиною пан’європейського транспортного коридору, пише gazeta.ua

“Було визначено джерела фінансування з державного бюджету, митних надходжень та з боку країн ЄС”, – йдеться у повідомленні прес-служби Глави держави.

Під час наради досягнуто домовленості, що будівельні роботи розпочнуться в кінці травня. Крім того, було дано доручення відремонтувати дорогу до одного з туристичних маршрутів – Вілково.

Нагадаємо, Гройсман доручив НАК “Нафтогаз України” терміново забезпечити енергетичними ресурсами подачу гарячої води у всіх населених пунктах.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • mihailsaak

    Автор перечитай название статьи. Прискорення будівництва найгіршої дороги. Можно отремонтировать самую худшую дорогу, но построить (будущее время) самую худшую дорогу может только автор статьи

  • порох ПДР

    С*** зробіть хоч одну нормальну дорогу на Суми. До нас скоро лиш танками добратись можно буде… Будуть таксувати замість спрінтерів! Хоча ще пара мостів розвалиться, подібних Лохвицькому, і сполучення залишиться тільки з паРашою! Козли хоч би уже потяги відновили…Хрєн куди виїдеш! Ладно ми розуміли ненависть янека до нашого краю… Нинішні вишеватніки чому продовжують його лінію?!