ЛАЗ хоче вийти на ринок Ірану

0

У найближчі роки Іран має намір придбати понад 16 тисяч автобусів, зокрема українських. Про це повідомив Вахід Могадам (Vahid Moghadam), директор з розвитку в країнах Перської затоки City Transport Group, що управляє ТОВ «Львівські автобусні заводи» ( «ЛАЗ»), передає autoconsulting.com.ua

За його словами, реалізація іранської державної програми з розвитку міського транспорту розрахована на 2016-2018 рр. Фахівець відзначив, що близько 70% транспортних засобів становитимуть міські та міжміські автобуси, оснащені газовими (CNG) двигунами. «Після зняття санкцій, в Європейському Союзі на іранських рахунках акумульовано близько 40 млрд. доларів, які будуть направлені на розвиток авіації, транспорту, інфраструктури країни. А загальний обсяг іранського ринку, з урахуванням застарілої техніки, яка буде також оновлена ​​в найближчі 5 років, – близько 30 тис. одиниць автобусів різних модифікацій», – повідомив представник «CTG».

Вахід Могадам зазначив, що «держбюджет Ірану на поточний рік буде затверджений тільки до літа, але за прогнозами фахівців, в 2016-му році на закупівлю громадського транспорту буде передбачено близько 0,5 млрд. доларів». в City Transport Group повідомили, що Іран планує провести 10 великих тендерів для поставки міського транспорту в найбільші міста країни: Тегеран, Машхад, Ісфахан, Тебріз, Шираз, Карач. Тільки в 2016-му році в Тегеран можуть поставити до 2 тис. сучасних автобусів різної модифікації. Вадим Легкий (Vadim Legkyi), комерційний директор City Transport Group, повідомив, що на щорічній виставці громадського транспорту «Тегеран-експо» і «Машхад-експо», «CTG» представила дві моделі: дванадцятиметровий CTG-183 на CNG-двигуні і вісімнадцятиметровий дизельний CTG-293 (гармошка). Він також зазначив, що на іранських виставках компанія City Transport Group сталa єдиним представником Європи. «Ніхто з європейських лідерів і російських компаній не забезпечив присутність в Ірані автобусів, поставлених «своїм ходом», – сказав він.


Не пропустіть