Як мати “власну Tesla” за 13 тисяч доларів

0

Мешканець Франції Марк Арені кинув усе та переїхав до Румунії заради того, щоб втілити у реальність мрію. Він створив власний електромобіль, який є аналогом Tesla, та катається на ньому по місту.

Основою інноваційного авто стала популярна бюджетна машина Renault Logan 2005 року. Арені витягнув з неї двигун, паливну систему та усе, що пов’язано зі споживанням палива. Він обладнав автівку електричним двигуном та акумулятором. Повна вартість його машини становила усього 13 тисяч доларів, пише Morherboard.

Готове творіння француза здатне проїжджати 160 кілометрів на одній підзарядці. З Tesla такий показник не порівняється, але мешканцям міста велика ємність батареї і не потрібна. Крім того, повний цикл зарядки триває усього 6 годин, а коштує він 1,8 доларів.

1-1072

Арені зазначає, що його машина, на відміну від Tesla, є доступним для небагатих людей варіантом. Вона не має нічого зайвого, як, наприклад, великий сенсорний дисплей в американській машині. Основу під автівку можна купити за 1 тисячу доларів, батарея коштує 7 тисяч, а ще 4-5 тисяч слід викласти на двигун та інші деталі.

Творець інноваційного авто переїхав до Румунії вимушено. У рідній Франції він не міг отримати дозвіл для пересування на власній автівці. Щоб їздити на електрокарі по дорогах Франції, він мав провести два краш-тести, а це означало знищення двох машин власного творіння.

Нагадаємо, Tesla нещодавно презентувала бюджетний автомобіль за 35 тисяч доларів. Виробництво розпочнеться лише наприкінці наступного року, але вже зараз американська корпорація отримала шалену кількість замовлень на авто.


Не пропустіть