Гібрид Toyota Prius встановив рекорд

1

У США встановили рекорд Гіннеса із найбільшої кількості гібридних автомобілів, що знаходяться в одному місці. На території військово-морської бази в каліфорнійській Аламеда зібралися 332 хетчбеки Toyota Prius, пише motor.ru

Каліфорнія була обрана місцем для проведення «найбільшого параду гібридів» тому, що саме в цьому штаті проживають 40 відсотків всіх власників Toyota Prius в США. У встановленні рекорду взяли участь як власники старих «Пріус», так і автомобілів нового покоління, що з’явилися у вересні минулого року.

«Пріус» четвертого покоління побудований на новій платформі і комплектується гібридною силовою установкою, до складу якої входить 97-сильний бензиновий двигун об’ємом 1,8 літра, електромотор потужністю 73 кінських сил і комплект літій-іонних батарей ємністю 8,8 кіловат-години. Крім того, у моделі є модифікація з можливістю підзарядки батарей від побутової електромережі.

В середині минулого року в Німеччині встановили рекорд Гіннеса за найбільшою кількістю присутніх разом електрокарів. На захід приїхало 577 машин, включаючи Nissan Leaf, Tesla Model S, Renault Zoe і BMW i3.


Не пропустіть