Volvo показала салон «машини часу»

0

Компанія Volvo розробила прототип інтер’єру «машини часу». Концепт носить назву Concept 26 і був представлений на автосалоні в Лос-Анджелесі. У компанії відзначають, що майбутній автомобіль ніяк не буде пов’язаний з подорожами в часі, проте зможе продемонструвати «скільки часу транспортний засіб може повернути водіям». Саме тому прототип отримав назву Concept 26, саме стільки хвилин, за даними дослідників, в середньому витрачає американський водій на поїздку до роботи, пише autonews.ru.

У майбутньому представлений інтер’єр буде використовуватися в безпілотних автомобілях Volvo. Водійське крісло в салоні має три режими конфігурації: Drive, Create, Relax. Перше положення активується, коли водій бере на себе керування автомобілем. У режимі Create крісло відсувається назад, а з дверей висувається столик. При активації функції Relax, сидіння відкидається назад, а рульове колесо зсувається ближче до приладової панелі. Знизу крісла розкладається підставка для ніг, а цифровий дисплей можна використовувати для перегляду фільмів.

Раніше повідомлялося, що безпілотний автомобіль Volvo буде побудована на платформі SPA. Цю ж архітектуру використовує новий XC90. Програмне забезпечення машини розроблялося тривалий час в технічному центрі компанії в Камарильї (Каліфорнія). Інші технічні подробиці, поки тримаються в секреті.


Не пропустіть