Кримські автомобілісти опинилися в пастці

0

Після анексії Криму, жителі півострова були поставлені перед законом про необхідність наявності у автомобілів російської реєстрації. При цьому виїзд на материкову Україну з такими номерами загрожує арештом транспортного засобу, пише znaj.ua.

Про це на зустрічі з журналістом видання “Главком” розповів екс-нардеп Верховної Ради, кримський мільйонер Лев Миримський: “В мінус при Росії пішло те, що люди змінюють всі документи: на житло, машини … Не поміняєш номера на машину – не зможеш там їздити”.

“Тобто так: якщо ти приїдеш з України – пересувайся, якщо там живеш – повинен переоформити. Але при цьому, якщо людина виїжджає за межі Криму на цій же машині, її заарештовують, тому що вона на інших номерах”, – продовжив бізнесмен.

Тому кримчани, які перереєстрували машини, за межі Криму на них не виїжджають, зазначає співрозмовник видання: “Я розумію: сталося те, що сталося. Але людям треба якось жити. І є проблеми: ось ці переоформлення на машини, земельні ділянки, квартири, бізнес”.

На питання, як він сам долає цей юридичний бар’єр, Миримський, який часто їздить до сім’ї в Крим, доповів: “Я купив нову машину в Москві на московських номерах і пригнав її в Крим. А машини, які у мене були в Криму, перегнав в Київ”.


Не пропустіть