Водіям маршруток патрульні пригрозили штрафом

0

Штрафуватимуть водіїв тернопільських маршруток, які під час руху розмовляють по телефону. Про це водіям повідомили у вівторок, 26 квітня.

Як повідомляє “20 хвилин“, читач написав про хамське відношення водія маршрутки №18, який розмовляв по телефону і на зауваження пасажирів не реагував. Звернувшись за коментарем в управління транспорту, комунікацій та зв’язку журналісту повідомили, що відтепер водіїв за порушення правил штрафуватимуть.

– У вівторок, 26 квітня, о 11.00 ми провели спільні навчання за ініціативи міського голови, – повідомляє начальник управління Ігор Мединський. – Навчання стосувались надання послуг громадським пасажирським транспортом. Начальник управління патрульної поліції Тернополя Володимир Струк попередив, що відтепер за розмови по телефону під час руху водіїв штрафуватимуть у розмірі від 400 до 600 гривень.

Також Володимир Струк наголосив, що поліція контролюватиме порушення правил дорожнього руху та забезпечення безпеки пасажирів.

– Начальник транспортної інспекції наголосив на питаннях щодо ліцензійних умов, – додає Ігор Мединський. – А я наголосив на правилах надання послуг громадським пасажирським транспортом. Ми будемо серйозно штрафувати водіїв, які порушують усі ці правила. Поліція притягуватиме до відповідальності цих порушників.


Не пропустіть