Що думають українці з приводу дешевого розмитнення авто

0

37% респондентів вірять у прийняття закону. Про те, що проти зниження проголосують у другому читанні, думають 36%. Ще 27% упевнені, що законопроект все-таки дійде до президента, але він його не підпише. 80% тих водіїв, які зараз знаходяться в пошуку автомобіля, подумують відкласти покупку до прийняття закону. 20% відповіли сказали, що чекати рішення з приводу закону не будуть і куплять авто, як і планували, пише auto.ria.com.

Над покупкою нової машини задумалися і ті, хто не збирався змінювати авто найближчим часом. Так, згідно з опитуванням, 20% респондентів хочуть поміняти своє авто відразу після прийняття закону. 5% влаштовує їх теперішня машина.

А ось 45% відповіли сказали, що на них ніяк закон не вплине, – вони думають, що вартість авто все одно буде занадто високою. Що стосується цін на нові автомобілі, 40% респондентів вважають, що їх вартість на тлі зниження акцизу також зменшиться.

Третина не впевнені в зменшенні вартості нових авто, а чверть учасників опитування навіть не замислювалися над цим питанням.

В опитуванні взяли участь 26 389 осіб.


Не пропустіть