Київські поліцейські стали ретельніше перевіряти водіїв

0

У київських поліцейських з недавніх пір з’явилося негласне правило – зупиняти автомобілі за найменше порушення. Це допомагає виявити водіїв, які їздять у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Докладніше про ситуацію “Обозревателю” розповів один з поліцейських, який попросив не називати його ім’я. За словами патрульного, спочатку копи закривали очі на дрібні правопорушення, але зараз вони намагаються не пропускати жодної машини.

“Якщо водій не включив поворотник, порушив правила перестроювання, зупинився на смузі маршрутних транспортних засобів – всіх зупиняємо і перевіряємо”, – розповів поліцейський.

Це, за його словами, дає можливість частіше виявляти нетверезих водіїв. Якщо до цього одному екіпажу поліції вдавалося виявляти 3-4 п’яних, то тепер 6-8.

За словами нашого співрозмовника, до недавнього часу поліцейські намагалися бути лояльними і в багатьох випадках за адміністративне порушення, наприклад парковку в недозволеному місці, обмежувалися усним попередженням порушнику. Зараз багатьом подібна толерантність набридла.


Не пропустіть