Гройсман засмутив українських водіїв

За словами Гройсмана, нових хороших доріг в Україні поки чекати не варто.

Про це він заявив під час відвідування реконструкції Новообухівської траси під Києвом, передає «УНН».

Я б дуже хотів, щоб ми будували такі дороги, як ця. Але це сьогодні неможливо, оскільки вимагає великих коштів
Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України

За його словами, на середньо-поточний ремонт доріг в Україні виділено всього 19 млрд грн. Будівництво нових доріг – суми зовсім іншого порядку: тільки об’їзна Києва буде коштувати близько 200 млрд грн.

Не варто сподіватися і на відхід від «ямкового» ремонту, який нещодавно анонсував колишній міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Всі говорять про те, що слід відійти від ямкового ремонту і перейти до капітального – я з цим згоден, але зараз це неможливо
Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України

Гройсман зазначив, що дорожнє господарство країни знаходиться в критичному стані – не вистачає ні грошей, ні техніки. Він також закликав підприємців брати участь в тендерах на проведення будівництва та ремонту автодоріг.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Вадим

    Как и хороших премьеров …

  • Гонорія

    Як та єврейська мафія вальцмано -гройсманів задовбала вже Україну … Можуть тільки КРАСТИ, а що стосується розвитку економіки країни , – розуму не хватає . Будова голови така – тільки красти ! У всьому світі ( це аксіома ) коли потрібно піднімати економіку – будують дороги . Створюють акціонерні товариства, беруть кредити і будують . Одне робоче місце на будівництві доріг створює 5-6 місць у суміжних галузях. Так Рузвельт підняв Америку, так Перон підняв Аргентину… А нашим євреям -тільки красти… І це на протязі 25 років незалежності, оті всі вальцмани, яценюки, козломойські, фірташі, ложкіни, кононенки, бойки, льовочкини, луценки…. Ніхто про Україну не дбав, не дбає і не збирається дбати ! Яценюк посидів два роки у кріслі , вкрав мільярд доларів і не лисий…. Гройсман йому на заміну прийшов….