У квітні КрАЗ відновив обсяги виробництва

0

На головному конвеєрі автозаводу вироблено 110 автомобілів, що в 2,3 рази більше березневого показника, пише mashyna.com.ua.

В квітні ПАТ «АвтоКрАЗ» відновило обсяги виробництва, які суттєво просіли за перші три місяці 2016 року. Другий місяць весни став найрезультативнішим місяцем поточного року. На головному конвеєрі автозаводу вироблено 110 автомобілів, що в 2,3 рази більше аналогічного показника в березні і на 21% перевищує результат виробництва в квітні 2016 року. Більшу частину – 65% продукції, підприємство минулого місяця виготовило на експорт. При цьому в загальному обсязі виготовлених автомобілів 68% складають шасі, 18% – бортові авто, 12% – тягачі, 2% – самоскиди. У порівнянні з квітнем минулого року також зросло виробництво запчастин (на 18%) та лиття (на 37%).

З початку року підприємство випустило 250 автомобілів і 13 одиниць причіпної техніки (4 у квітні). Крім цього було виготовлено на 13,5 млн грн запчастин і на 9,2 млн грн продукції ливарного виробництва (приріст до січня-квітня 2015 року склав 14 і 23% відповідно).

У травні ПАТ «АвтоКрАЗ» розраховує на перемогу в ряді нових тендерів, а також готове виконати замовлення силових структур, потреба в технічному оснащенні яких становить тисячі одиниць техніки. В цьому процесі підприємство чекає на належну увагу до вітчизняного виробника, що в підсумку буде сприяти більш повному завантаженню потужностей.


Не пропустіть