Американці назвали найбільш непотрібні автомобілі

0

У “чорний” список потрапили 15 моделей

Американці визначили найнепотрібніші автомобілі, передає ТСН.

Список був складений одним з великих американських видань і включає в себе 15 моделей. Для його створення використовували статистику продажів виробників і сайтів автомобільних оголошень.

Укладачами рейтингу враховувалася як падіння продажів минулого року порівняно з 2014-м, так і приблизну кількість днів, протягом яких та чи інша модель залишалася на складах. В результаті виявилося, що найгірше в минулому році продавався гібридний хетчбек Honda Insight. Саме він зайняв першу сходинку антирейтингу. На другому місці – Cadillac ELR, а на третьому – Dodge Avenger.

Деякі автовиробники потрапили в цей список навіть по кілька разів. Зокрема, в топ-15 найбільш непопулярних машин виявилися Cadillac ATS, Fiat 500L, Honda Crosstour, Chevrolet Sonic, Cadillac CTS. Крім того, серед “невдах” відзначили Infiniti Q60, Fiat 500, Mitsubishi Mirage, Hyundai Azera, Nissan GT-R, Hyundai Equu і Buick LaCrosse.

Автори дослідження також зазначають, що продажі деяких з “щасливчиків” офіційно припинилися ще минулого року, але у дилерів ще залишилися їх нереалізовані партії.


Не пропустіть