В Україні розпочались продажі Volkswagen Beetle Summer Life

0

В нинішньому році покупцям буде запропонована лімітована серія зі 100 автомобілів Beetle Summer Life. Автомобіль оснащений бензиновим турбодвигуном об’ємом 1,4 л потужністю 160 к.с. та 7-ступеневою автоматичною трансмісією DSG, пише mashyna.com.ua.

Історія Beetle бере початок з 1938 року, коли Volkswagen презентував один із найуспішніших автомобілів усіх часів – модель Käfer (ориг. переклад – жук). З того часу і аж до моменту появи його послідовника у 1998 році було виготовлено близько 21 мільйона “Жуків”. Таким чином, Beetle залишається найбільш масовим автомобілем в історії, що вироблявся без зміни базової конструкції.

Сучасна модель є вже абсолютно іншим автомобілем. Проте її дизайн має спільні риси з легендарним попередником, що простежується у силуеті та лініях кузова. Beetle виглядає сьогодні більш сміливим, динамічним та потужним. Довжина автомобіля становить 4278 мм, ширина – 2021 мм, висота – 1486 мм. Він оснащується низкою сучасних технологій концерну Volkswagen та не поступається решті модельного ряду німецького бренду.

Традиційно комплектація Beetle Summer Life надходить до офіційної дилерської мережі Volkswagen в Україні наприкінці квітня. Минулого року було реалізовано лімітовану партію із 60 автомобілів. У 2016 клієнтам запропоновано більшу кількість – 100 Beetle Summer Life. Автомобіль оснащується бензиновим двигуном із турбонагнітачем об’ємом 1,4 л потужністю 160 к.с. та 7-ступеневою автоматичною коробкою перемикання передач DSG. Від 0 до 100 км/год він прискорюється за 8,3 секунд та у змішаному циклі споживає 6,2 літрів пального на кожні 100 км шляху.

До переліку опційного обладнання також входять система безключового доступу Keyless Access; запуск двигуна за допомогою кнопки Press & Drive; мультимедіа Соmposition Media: TFT-дисплей з діагоналлю 12,7 см, 8 динаміків, CD, MP3, AUX-IN, SD, USB та Bluetooth; розширений бортовий дисплей; мультифункціональне шкіряне кермо; зимовий пакет: підігрів передніх сидінь та форсунок склоомивачів; клімат-контроль; біксенонові фари ближнього та дальнього світла зі світлодіодним денним світлом; датчик сліпих зон Blind Spot; парк-пілот попереду та позаду; електрорегулювання зовнішніх дзеркал із обігрівом; круїз-контроль. Вартість автомобіля станом на 05.05.2016 року становить від 701 214 грн.


Не пропустіть