До уваги водіїв: з’явився новий вид шахрайства

0

Заходячи на сайт шахраїв, автолюбителі і припустити не могли, за що їм доведеться платити. Про це повідомляє avtoblog.ua

Компаній, фірм і сайтів з продажу авто в нашій країні не так вже й мало. Але, як виявляється на ділі, найскладнішим є не пошук потрібної машини, і навіть не пошук прийнятної ціни. Завдання стоїть складніше – відрізнити справжніх продавців, ну або хоча б посередників, від простих, але хитрих шахраїв.

На які тільки хитрощі не йдуть пристойні на вигляд Інтернет-ресурси. Однією з таких «псевдокомпаній» виявилася контора, яка пропонує позашляховик за ціною в половину менше від його реальної вартості. Причому зацікавилися цією пропозицією відразу кілька потенційних покупців, всі з яких в результаті і виявилися обмануті. Заплативши частину зазначеної суми, чоловіки швидко зрозуміли, що більше не побачать ні грошей, ні новенької машини.

Детальніше про те, як не потрапити в пастки шахраїв і за що ж в результаті заплатили автолюбителі, скориставшись послугами «хитрих продавців», дивимося в відеосюжеті розслідування.


Не пропустіть