У Німеччині виставили на продаж неіснуючу версію LaFerrari

0

Німецька компанія Investment Cars GmbH виставила на продаж відкриту версію суперкара Ferrari LaFerrari. Подібна модифікація моделі ще не представлена ​​офіційно. Оголошення розміщене на сайті Mobile.de, пише motor.ru.

Продавець зазначив, що пропонує купити один з сімдесяти примірників родстера. Вартість машини, з урахуванням всіх податків і зборів, становить 5 мільйонів 100 тисяч євро. Ніякої додаткової інформації про суперкар, зокрема його фотографії, продавець не надав.

Появу відкритої модифікації Ferrari LaFerrari глава італійської марки Серджіо Маркіонне підтвердив в середу, 4 травня. Він зазначив, що автовиробник вже почав вести переговори з потенційними покупцями. При цьому дату дебюту Ferrari LaFerrari Spider Маркіонне не назвав. Передбачається, що модель покажуть в 2017 році.

Купе LaFerrari оснащено гібридною силовою установкою, до складу якої входять 6,3-літровий двигун V12, електродвигун на 120 кіловат, комплект літій-іонних акумуляторів і семиступінчаста роботизована коробка передач з двома зчепленнями. Сумарна віддача агрегатів становить 963 кінських сил. З місця до «сотні» купе розганяється за три секунди.

Тираж Ferrari LaFerrari становить 499 примірників. Всі машини вже розпродані.


Не пропустіть