Електрокар Chevrolet Bolt стане безпілотним таксі

0

Концерн General Motors і таксі-сервіс Lyft протягом року почнуть випробування безпілотних автомобілів, побудованих на базі електрокара Chevrolet Bolt. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Раніше General Motors інвестував в Lyft 500 мільйонів доларів, велика частина з яких повинна піти на розробку мережі і сервісу для таксі з автопілотом. На даний момент в Lyft вже створили експериментальний мобільний додаток, який дозволить здійснювати замовлення таких автомобілів.

Передбачається, що в подальшому клієнти Lyft зможуть самостійно вибирати, чи замовити машину з справжнім водієм, чи скористатися послугами безпілотника. Пасажир за допомогою смартфона зможе повідомити системі, коли саме необхідно вирушити в дорогу, де зупинитися, а також дати зрозуміти, коли поїздка закінчена.

У разі виникнення проблем або питань клієнт зможе звернутися до служби підтримки за допомогою бортової супутникової системи OnStar.

Випробування безпілотних електрокарів-таксі на базі Chevrolet Bolt будуть відбуватися на дорогах загального користування. У разі успішних тестів GM і Lyft виберуть певне місто в США, де можна буде замовити таксі з автопілотом. Терміни запуску сервісу поки не називаються.

В кінці квітня Ford і Volvo, інтернет компанія Google, а також фірми Lyft і Uber об’єдналися в групу Self-Driving Coalition for Safer Streets, яка займеться лобіюванням машин з системами автономного управління. Партнери будуть просувати ідею застосування безпілотників серед політиків, законодавців, бізнесменів, місцевої влади та громадськості.


Не пропустіть