Лідер Aerosmith вирішив продати свій Venom GT

0

Лідер рок-групи Aerosmith прийняв рішення продати свій суперкар Hennessey Venom GT, який він купив у 2012 році. Про це повідомляє Fox News.

Автомобіль виставлять на аукціон з початковою ціною 1,1 мільйона доларів. Всі виручені кошти підуть на благодійність. Їх отримає фонд Стівена Тайлера Janie’s Fund , що займається допомогою неблагополучним дітям, які стали жертвами сексуального насильства.

Чотири роки тому Тайлер замовив чорний родстер Venom GT з чорною обробкою салону з червоною прострочкою, а також унікальною аудіосистемою JL Audio, налаштуванням якої займався звукорежисер Aerosmith Девід Франжіоні. Машина обійшлася музикантові в 1,1 мільйона доларів.

Автомобіль Стівена Тайлера оснащений 6,2-літровим двигуном V8 з двома турбінами, віддача якого залежно від обраного режиму роботи керуючої електроніки становить або 800, чи 1000, або 1200 кінських сил.

З місця до 96 кілометрів на годину виставлений на торги родстер розганяється за 2,5 секунди, а його максимальна швидкість становить 440 кілометрів на годину.


Не пропустіть