Українські бронеавтомобілі виявилися бракованими

2

Міністерство оборони не готове брати на озброєння вітчизняні бронеавтомобілі «Дозор-Б». Цю інформацію озвучив Сергій Згурець, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express. За його інформацією, Міноборони невдоволено станом броньовика, пише cardiagram.com.ua.

Експерт, що тісно спілкується з начальниками силового відомства, запевняє, що остаточне рішення почекати з ухваленням «Дозору» в армію ще не прийнято. Але військові вже виявили безліч невідповідностей в характеристиках машини з тим, що було заявлено спочатку.

«На машині встановлено інші колісні редуктори … Не встановлено обігрів кормових і бічних вікон; не та марка фільтровентиляційної установки; інші радіатори; тягова лебідка іншої марки», – зазначає Згурець.

Крім невідповідності обумовленої комплектації, «Дозор-Б» також виявилися бракованими. У цьому році на двох машинах, які вже пройшли випробування, знайшли неполадки. У корпусах двох бронетранспортерів на днищах з’явилися наскрізні тріщини довжиною близько 40-50 см в зоні розташування двигуна. При цьому машини пройшли трохи більше 400 і 100 км. Причини виникнення тріщин є і на третьому броньовику.

7e3a16ec03e3efcb687b2aaa66b261f2

Крім «Дозор-Б», виробництвом якого займається Львівський бронетанковий завод, свій бронеавтомобіль активно просуває «Богдан».

Важливий факт – корпорація «Богдан» належить Олегу Гладковському, бізнес-партнеру Петра Порошенка, якого президент протягнув на посаду заступника секретаря Ради національної безпеки. Гладковський курирує питання військово-промислового комплексу. Поставки військової техніки в армію зокрема.


Не пропустіть