Українські бронеавтомобілі виявилися бракованими

Міністерство оборони не готове брати на озброєння вітчизняні бронеавтомобілі «Дозор-Б». Цю інформацію озвучив Сергій Згурець, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express. За його інформацією, Міноборони невдоволено станом броньовика, пише cardiagram.com.ua.

Експерт, що тісно спілкується з начальниками силового відомства, запевняє, що остаточне рішення почекати з ухваленням «Дозору» в армію ще не прийнято. Але військові вже виявили безліч невідповідностей в характеристиках машини з тим, що було заявлено спочатку.

«На машині встановлено інші колісні редуктори … Не встановлено обігрів кормових і бічних вікон; не та марка фільтровентиляційної установки; інші радіатори; тягова лебідка іншої марки», – зазначає Згурець.

Крім невідповідності обумовленої комплектації, «Дозор-Б» також виявилися бракованими. У цьому році на двох машинах, які вже пройшли випробування, знайшли неполадки. У корпусах двох бронетранспортерів на днищах з’явилися наскрізні тріщини довжиною близько 40-50 см в зоні розташування двигуна. При цьому машини пройшли трохи більше 400 і 100 км. Причини виникнення тріщин є і на третьому броньовику.

7e3a16ec03e3efcb687b2aaa66b261f2

Крім «Дозор-Б», виробництвом якого займається Львівський бронетанковий завод, свій бронеавтомобіль активно просуває «Богдан».

Важливий факт – корпорація «Богдан» належить Олегу Гладковському, бізнес-партнеру Петра Порошенка, якого президент протягнув на посаду заступника секретаря Ради національної безпеки. Гладковський курирує питання військово-промислового комплексу. Поставки військової техніки в армію зокрема.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Сергей

    Бракованные броневики Дозор Б. Машинки называютя дозор б , а не украинский броневик.)))) Заголовок слишком по зрадофильному обобщил)))))

  • мореман

    ясний хир що порох буде просувати свою ху.ню,або білоруску щоб не дати розвиватись своему українському,ніби ніхто не знае як на пороха заводи,завозять готові авта без керма,нібито кузовні запчастини щоб не платити податок .