Незвичайні транспортні засоби почали робити в Кіото

0

Мотоцикл в натуральну величину, бетмобіль і навіть космічний корабель – все це робить з картону японський художник Масахіко Сенді, пише autocentre.ua

Художник Масахіко Сенді з японського міста Кіото настільки полюбив вироби з картону, що робить з цього матеріалу найнеймовірніші речі. Крім історичних персонажів і тварин, одна з популярних тем для творчості – транспортні засоби.

Принадність картону – в його дешевизні. Ось тільки на будівництво моделей потрібно чимало часу. Так, нещодавно Масахіко Сенді побудував мотоцикл в натуральну величину, що зажадало три місяці копіткої праці.

А ось на створення з картону космічного корабля Millennium Falcon з «Зоряних воєн» пішло менше часу – всього два тижні. Причому сім днів пішло тільки на проектування майбутньої моделі зорельота. Є в «гаражі» у Масахіко Сенді і автомобілі – наприклад, відомий реактивний Бетмобіль Бертона, виконаний, правда, в дещо зменшеному вигляді.

Ви можете використовувати щільний папір для побудови неймовірної моделі. Коли я задумую цікаву ідею, я не заспокоюся, поки не втілю її в життя», – зазначає 62-річний Масахико Сенді. Більш докладно про картонні творіння талановитого художника можна дізнатися на його сторінці в Facebook.


Не пропустіть