Ентузіасти почали збирати класичні авто з сучасною начинкою

0

Італійські автомобільні інженери вирішили довести всьому світові, що справжня «класика» – безсмертна. На доказ цього фахівці створили свій власний «люксовий» спорткар ручної збірки, чия концепція була натхненна кращими зразками середини XX століття, пише novate.ru .

Сьогодні спортивні і гоночні автомобілі середини минулого століття прийнято вважати справжньою класикою автомобільної промисловості. Особливо коли мова заходить про “італійські коні”. Звичайно, такі автомобілі дуже недешеві хоча б тому, що багато хто з них збереглися в штучних примірниках. У той же час група ентузіастів взялася за створення копій «легендарних» авто, інтегруючи в них при цьому сучасну начинку.

Одним з таких проектів став Effeffe Berlinetta, реалізація якого почалася ще в далекому 2014 році. В результаті групі інженерів вдалося повністю відтворити одну з класичних спортивних машин італійського виробництва. У Effeffe Berlinetta була повністю замінена начинка. У новинці можна дізнатися такі моделі спорткарів, як Maserati A6GCS/53, Ferrari 250 GT Berlinetta SWB і Alfa Romeo 1900 SS.

Перше, що слід зазначити, що весь автомобіль був зібраний вручну. Розрахований він на двох людей і має тільки двоє дверей. Корпус автомобіля алюмінієвий з рамою високої міцності. Позиціонується новинка як купе. Автомобіль отримав двигун на 2.0-літра від Alfa Romeo 2000 і видає до 180 кінських сил. Автомобіль обладнаний незалежною передньою підвіскою з поперечними важелями і використовує класичні дискові гальма. Машина використовує механічну коробку передач.

Що стосується «благ», то тут чекати особливої ​​вишуканості від Effeffe Berlinetta не варто. Незважаючи на проведену реновацію начинки, ніяких сучасних технологій в салоні використано не було. Ні сенсорних панелей, ні плоских кнопок, ні екранів тут немає. Є лише механічні кнопки і перемикачі, а також звична всім приладова панель. Салон повністю обшитий натуральною шкірою і в цілому виглядає досить симпатично.


Не пропустіть