Українці стали менше їздити на автомобілях

Квартальне споживання бензину зменшилось на 5%. При цьому виробництво бензину зросло на 27,4%. Про це свідчать дані Міністерства енергетики і вугільної промисловості України, пише socportal.info..

Україна в січні-березні поточного року скоротила споживання бензину в порівнянні з січнем-березнем минулого року на 4,7% — до 494,7 тис. тонн і дизельного палива на 1,2% — до 847,5 тис. тонн.

Споживання бензину в березні 2016 року впало в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 11% до 151,6 тис. тонн, а дизельного палива зросло на 6,3% і досягло 341,9 тис. тонн.

Виробництво бензину за перший квартал поточного року зросла на 27,4% в порівнянні з першим кварталом 2015 року — до 56,7 тис. тонн, а дизельного палива — на 16,5% до 31,1 тис. тонн.

Таким чином, Україна за 3 місяці забезпечила себе на 11% власним бензином і на 36,7% дизельним паливом.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Макітра

    При цих жидах-ворюгах скоро українці й їсти перестануть, бо або з голоду, або з холоду , а все одно помруть… Зате оті вальцмани, гройсмани, розенки вже як кнури ходять , скоро вже у шкурі не будуть поміщатися… Мільярдами крадуть, куди там тим “папєрєднікам”… Один Яценюк за рік мільярд доларів украв, зате у пенсіонерів у кишенях “мєлочь тирив” , паскуда … А нинішній прем’єр з тим кнуром – розенком вирішив взагалі знищити українців… Спішать, бо скоро народ їх почне на гілках розвішувати….

  • joldak

    Не стали! Как парковались на всех газонах и неположенных местах, так и паркуются. И впечатление такое, что и стало больше, не смотря на дорогой бензин и плохие дороги.