Які автомобілі українці купували цього року

0

За підсумками перших трьох місяців поточного року, найбільше українці придбали автомобілів марки TOYOTA. При цьому продажі “Тойот” з січня виросли з 246 до 797 одиниць, тобто на 224%, пише znaj.ua.

На наступному за популярністю місці опинилися автомобілі марки Volkswagen, яких в березні продали 629 штук (в січні – 169). Третє місце за зростанням темпів реалізації транспортних засобів зайняла компанія RENAULT, продажі автомобілів якої виросли з 270 до 535 штук.

В цілому, за даними компанії “Укравтопром”, в квітні українці придбали 5 697 нових легкових автомобілів, що на 86% більше ніж рік тому. У порівнянні з березнем, споживча активність на ринку авто виросла на 16%.

У той же час, за словами директора з маркетингу групи компаній “АІС” Сергія Боровика, ринок показав високий відсоток зростання через “низьку базу для порівняння”, і в цілому можна говорити лише про деяку стабілізацію ситуації.

“Так, в абсолютних значеннях за підсумком березня 2016- го ми маємо всього близько 5000 нових легкових авто проти 15 000 двома роками раніше”, – відзначає Боровик в коментарі виданню “Сегодня”.


Не пропустіть