ТОП-10 недорогих вживаних авто з Євро-5

1

Підбірка 10 найбільш недорогих авто вживаних з Європи, що відповідають стандарту Євро-5, які можна буде пригнати в Україну в 2016 році, пише автоблог.

Про стандарт Євро-5

Норми екологічної безпеки Євро-5 для виробників вступили в силу у вересні 2009 року.

Оскільки модельний рік у більшості виробників починається восени (щоб компенсувати час на доставку авто до дилерів), фактичний рік випуску у авто з Євро-5 повинен бути не старше 2010 року. Проте, рік випуску не головний параметр, важлива позначка в техпаспорті (наприклад, для німецьких авто в 14 розділі сертифіката) про те, що автомобіль дійсно відповідає потрібним нормам.

В Україні стандарт Євро-5 вступить в силу з першого дня 2016 року. Це означає, що зареєструвати автомобіль вперше, як новий, так і з пробігом можна буде тільки той, який відповідає нормам Євро-5 або Євро-6.
Яке авто можна пригнати з Євро-5 і скільки це буде коштувати?

Купити вживане авто недорого головна мета кожного, кому ціна нових авто з яких-небудь причин не підходить. Давайте заглянемо в Європу, і подивимося, які найдешевші вживані автомобілі можна купити там, і скільки вони будуть коштувати в Україні розмитненням. Критеріями відбору для нашої десятки найдоступніших авто з Європи стали: низька вартість, це повинен бути легковий пасажирський автомобіль, на ходу, в справному стані, без слідів ДТП та з чинним місцевим техоглядом, рік випуску не старше 2011 року.

Параметри, які ми залишили осторонь: пробіг, тип власника (приватна особа або підприємство), набір опцій, тип КПП. Тип палива може бути різний, розрахунок митних платежів проводився з урахуванням бензиновий двигун або дизельний. Зрозуміло, що найдешевше авто не завжди означає найкраще, але нас цікавить в першу чергу найнижча ціна на автомобіль, який можна пригнати і зареєструвати в 2016 році, тому вибірка зроблена саме за такими критеріями, повідомляє auto.ria.

* У приблизну фінальну вартість авто в Україні не включені витрати на «пригін» або послуги «гонщика», банківські комісії та вартість першої реєстрації, але включений 3% податок в ПФ.

Отже, десятка найбільш недорогих автомобілів з Європи, що відповідають Євро-5


Не пропустіть