Якими секретами користуються перекупники автомобілів

0

Перекупники автомобілів – це ті, хто заробляють гроші на купівлі-продажі авто. І, здавалося б, нічого тут кримінального немає, проте існують багато нюансів, за якими купівля автомобіля у цих людей не рекомендована, пише avtohata.net/

Перше: спекулянти діють за схемою “недорого купити – дорожче збути”. А як реально реалізувати авто, якщо більше своєї вартості авто не коштує. При цьому і зав’язується ремесло торговців. Авто при збуті потрібно “оновити”, заходи з приводу зміни забарвлень і штукатурки тут будуть якраз доречні.

Лише блиск свіжої фарби прикує більше уваги потенційних клієнтів.

Друге: улюблена “тема” перекупників – аварійні машини. Зазвичай аварійні авто продаються на запчастини для подальшого продажу цього авто по частинах. Хоча перекупники ухитряються відновити це авто, надати йому товарному вигляду, і ще й збути його. А покупець може навіть і не знати про минуле своєї машини.

Щоб подібної ситуації уникнути, при придбанні вподобаного автомобіля, досить заїхати на будь-яку станцію технічного обслуговування, і нехай його перевірять механіки, які повідають все про минувщину такого авто. А потім вже все буде тільки у ваших руках.


Не пропустіть