Audi: ставка на електрокари та цифрові технології

0

На засіданні топ-менеджменту Audi названі два пріоритетних напрямки розвитку німецької компанії, пише auto.mail.ru

Відтепер Audi всерйоз береться за електромобілі, так як попит на них зростає в усьому світі, і вже ні у кого немає сумнівів в їх перспективі. За словами генерального директора Audi Руперта Штадлера, починаючи з 2018 року, німецька компанія щороку буде запускати у виробництво новий електромобіль. А первістком стане електричний кросовер, побудований на базі концепт-кара Audi e-tron Quattro, показаного в минулому році на Франкфуртському автосалоні.

Другий пріоритетний напрям – розвиток цифрових технологій. Штадлер упевнений, що до 2025 року автономні автомобілі досягнуть необхідного рівня безпеки і будуть придатні для експлуатації. Тому в найближчі роки значні кошти Audi витратить на розробку цифрових технологій.

Одна з них – високоточна навігаційна система – буде створена в кооперації BMW і Daimler AG, що дозволить використовувати деякі її компоненти на флагманському седані Audi A8 наступного покоління, який з’явиться у продажу в 2017 році. За словами розробників, цей автомобіль буде відрізнятися «підвищеної автономністю» і зможе пересуватися без участі водія на швидкостях до 60 км / год. Всього на розробку перспективних проектів Audi планує витратити майже три мільярди євро.


Не пропустіть