Вартість бензину продовжує зростати

Незважаючи на обіцянки влади про те, що автомобільне паливо подешевшає, на українських заправках можна побачити обурених водіїв, який дізналися про чергове подорожчання. На сьогоднішній день вартість бензину піднялася на 4%, пише nk.org.ua

Як стало відомо, середня вартість бензину марки А-95 на нинішній момент становить 21 гривню і 36 копійок. Паливо такого типу піднялося в ціні на 2 копійки.

Бензин 92 типу коштує 20 гривень і 68 копійок. Також, зросла ціна дизельного палива. Тепер за літр потрібно буде заплатити 18 гривень 35 копійок.

На сьогоднішній день найбільш вигідним видом палива залишається газ, вартість якого поки що незмінна і тримається на рівні 8 гривень і 31 копійки.

До речі, економічні експерти стверджують, що найближчим часом варто очікувати підвищення ціни на паливо ще на 2 гривні.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Жанна

  А вот в Луганске и Донецке бензин не дорожает, коммуналка на уровне 2014 год, многие продукты, социального значения дешевле чем в Украине. В Луганске бензин стоит 43-44 рубля. Перевидите в гривну. С победой майдана вас, господа.

  • Воля

   Жанна а не пошла бы ты поминетить Захварченку и дупло себе свой дешевый бензин и социальные блага засунуть!!!! Дура безмозглая, овца зачуханная!!

  • Воля

   Давай беги заправься и окоп рыть беги, чувырло декортецированное

  • Воля

   А тебя что ж так стоимость нашего бензина взволновало, ты же уже в “раю ” живешь, вот и радуйся его благам тихо… спокойно в подвале…