Nissan Qashqai опинився в центрі великого скандалу

0

У маніпуляціях з даними про рівень шкідливих викидів автомобілів компанію Nissan звинуватила влада Південної Кореї, пише auto.mail.ru

Як стверджують представники місцевого міністерства навколишнього середовища, японський автовиробник використовував якийсь пристрій, яке відключало систему фільтрації вихлопної системи автомобілів при певних температурах і допомагало б пройти екологічні тести, повідомляє Automotive News.

Влада Південної Кореї має намір оштрафувати Nissan на 330 млн вон (приблизно 280 000 доларів США) і зобов’язати компанію провести примусовий відклик 814 автомобілів Qashqai. Також на главу Nissan Korea Такехіко Кікуті можуть завести справу.

У самому Nissan з пропонованими звинуваченнями не згодні. Як пояснили представники японської компанії, в Nissan не намагаються маніпулювати з тестами. Крім того, виробник вказує на те, що кросовери Qashqai вже проходили аналогічні екологічні тести в Євросоюзі, проте влада не знайшла жодних порушень. За законами Південної Кореї у Nissan є 100 днів на оскарження звинувачень. У компанії вже пообіцяли вжити заходів щодо вирішення даного питання.

Додамо, що це – далеко не єдиний скандал подібного роду. Нещодавно компанія Mitsubishi зізналася, що навмисно занижувала дані про витрату палива своїх автомобілів 25 років. А найбільшим скандалом став так званий «Дізельгейт», в центрі якого опинилися автомобілі Volkswagen.


Не пропустіть