«АвтоКрАЗ» приступив до випробувань чергової новинки

0

«АвтоКрАЗ» приступив до випробувань чергової новинки, на цей раз найбільший в Україні автомобільний завод тестує новий унікальний рульовий механізм, пише hyser.com.ua

Поліпшення якості продукції, що випускається – одна з найважливіших завдань ПАТ «АвтоКрАЗ». Останнім часом підприємство активно впроваджує на свої автомобілі нові вузли, агрегати і деталі альтернативних виробників, що мають високу ділову репутацію. Так в даний час випробувальним центром підприємства проводяться випробування нового рульового механізму виробництва компанії «Нema Endustri AS» (Туреччина). Ця компанія входить в HATTAT Holding і є найбільшим виробником легкових та комерційних транспортних засобів в Туреччині і регіоні. Її виробничі потужності складають більше 1 мільйона коробок рульових механізмів, мають сертифікати якості TS16949, Ford Q1, ISO 14001 та ISO 9001. Продукцію підприємства використовують такі світові автовиробники як Ford, Fiat, Renault та ін.

Турецькі кермові механізми встановлені на партію автомобілів КрАЗ, що складається з перспективних моделей з кабіною над двигуном і серійних всюдиходів з традиційною капотною компоновкою. При цьому рульовий механізм HD098C55513 встановлений на капотник, а для автомобілів з «КНД» застосовується рульовий механізм HD098C55511.

За програмою випробувань, складеної відповідно до вимог правил ЄЕК ООН №79, проводяться заміри посилення на ободі рульового колеса.

В даний час на автомобілях КрАЗ встановлюється рульовий механізм білоруського виробництва. Приводом для рішення про перехід на новий рульовий механізм послужило те, що надходять на завод від покупців претензії на відмови в його роботі.

Слід зазначити, що за світовою практикою автомобілебудування, КрАЗ для складання автомобілів застосовує покупні вироби, які виробляють спеціалізовані підприємства. Але з огляду на те, що покупець отримує готовий продукт – автомобіль КрАЗ, безпосередньо від Кременчуцького автозаводу, всю відповідальність за виріб в цілому підприємство несе самостійно, виконуючи всі гарантійні зобов’язання. Навіть з урахуванням того, що 83% всіх вступників на завод претензій відносяться до постачальників, КрАЗ всю критику і нарікання від споживача приймає на свій рахунок. Для поліпшення якості своїх автомобілів в даний час посилено вхідний контроль продукції, що поставляється КрАЗу продукції, а з тими постачальниками, які постачають брак і відмовляються працювати над підвищенням якості, КрАЗ розлучається на користь альтернативних.


Не пропустіть