Президент Mitsubishi Motors оголосив про відставку

0

Президент Mitsubishi Motors Тетсуро Аікава покине свій пост в червні, після зборів акціонерів. Разом з ним у відставку піде віце-президент Рюго Накао, повідомляє Nikkei. Рішення топ-менеджерів пов’язано c паливним скандалом: компанія протягом 25 років надавала японській владі невірні дані про витрати палива у деяких моделей.

20 квітня керівництво Mitsubishi Motors зізналося в навмисній фальсифікації даних про рівень витрати палива у малолітражних машин марок Mitsubishi і Nissan, які продаються на місцевому ринку. Порушення торкнулися 157 тисяч компакт-карів Mitsubishi eK Wagon і eK Space, а також 468 тисяч кей-карів Nissan Dayz і Dayz Roox.

Через тиждень стало відомо, що Mitsubishi Motors надавала японській владі невірні дані про кількість витрати палива у деяких моделей протягом 25 років – з 1991 року. Зокрема, під час вимірювальних тестів співробітники Mitsubishi навмисно змінювали тиск в шинах випробовуваних машин заради зниження опору коченню, що позначалося на підсумкових показниках витрати.

В результаті паливного скандалу акції компанії з кінця квітня по середину травня подешевшали на 43,4 відсотка. 12 травня було оголошено, що Nissan викупить контрольний 34-відсотковий пакет акцій Mitsubishi Motors


Не пропустіть