Suzuki Motor теж «хитрувала» з витратою палива

0

Компанія Suzuki також визнала некоректність методів підрахунку витрати палива своїх автомобілів. Поки мова йде про шістнадцять моделей, пише avtovesti.com.

Глава Suzuki Motor Осаму Судзукі має намір незабаром надати Міністерству транспорту Японії доповідь, в якій говориться про порушення в процесі тестування моделей компанії. За інформацією агентства Reuters, всього в Японії було реалізовано близько 2 100 000 машин марки, випробування яких проводилися некоректно.

Представники компанії заявляють, що автомобілі, відправлені на експорт, були випущені без будь-яких порушень. Відразу після появи цього повідомлення акції Suzuki впали на 9,4%. Таке велике зниження останній раз відбувалося більше семи років тому.

Доповідь глави Suzuki Motor інформує, що некоректні випробування проводилися в 2010 році для 16 моделей марки. Осаму Судзукі також додав, що проведені нещодавно коректні тести підтвердили, що, хоча, проведені раніше тести були проведені з порушеннями, коригування витрати палива не потрібно.

Занепокоєння японських виробників даними про паливну ефективність пояснюється скандалом з Mitsubishi Motors, яка в квітні зізналася тим, що випробування проводилися з порушеннями, завдяки чому компанія змогла знизити дані про витрату. Концерн поки займається самостійним розслідуванням ситуації. Відомо, що проблемними в цьому питанні точно є субкомпактні Mitsubishi eK і Nissan Dayz.


Не пропустіть