General Motors дасть грошей на бензин обдуреним автомобілістам

0

Виробник компенсує кошти 130 000 власникам автомобілів із заниженими даними по витраті палива, пише auto.mail.ru

Таким чином в GM відреагують на черговий «паливний скандал», в центрі якого опинився позашляховик Chevrolet Traverse, повідомляє агентство «Рейтер».

Приводом для реакції з боку автовиробника став колективний позов з боку власників Chevrolet Traverse 2016 року випуску, в якому вони скаржилися на невідповідність реальної витрати палива заявленому в технічній документації до автомобіля.

Судячи з усього, в GM вирішили не доводити справу до великого розгляду і просто виплатити власникам компенсацію, відповідну різниці між реальним і заявленим витратою в грошовому вираженні. Про яку саме суму йдеться, не повідомляється. Також відомо, що акція торкнеться не тільки модель Chevrolet Traverse, але також моделі GMC Acadia та Buick Enclave 2016 року випуску, продані в США приватним особам. Це – приблизно 130 000 автомобілів.

Також відзначимо, що General Motors далеко не єдина компанія, що попалася на заниженні витрати палива. Нещодавно на таких же порушеннях відзначилися компанії Suzuki і Mitsubishi.


Не пропустіть