У Харкові продемонстрували унікальні і єдині в своєму роді автомобілі (Фото)

0

Сьогодні, 21 травня, на стадіоні авіазаводу “Старт” на вулиці Сумській відкрився Харківський автомобільний ретро-зліт, передає Depo.Харків.

Повідомляється, що захід пройде 21 і 22 травня. Цьогорічний ретро-зліт присвячений 60-річчю початку серійного виробництва “ГАЗ-21” і 50-річчя з дня прем’єри фільму Ельдара Рязанова “Бережись автомобіля”. Крім 40 “Волг”, на стадіоні можна подивитися автомобілі різних епох, які були випущені в Німеччині, Франції, США, Великобританії: “Форд”, “Мерседес Бенз”, “Роллс Ройс”, “Бентлі”, “Ягуар”, радянський кабріолет “ЗиМ”.

Серед унікальних автомобілів – “Татра 613” із 8-циліндровий двигуном об’ємом 3,5 літра з повітряним охолодженням. Двигун розташований позаду і виконаний одним блоком із коробкою передач із високоякісних матеріалів. Тому двигун вийшов набагато важче аналогічних. Свого часу така автівка коштувала 50 тис. західнонімецьких марок, що дуже дорого на ті часи.

Ще один рідкісний екземпляр – один з перших “Москвичів”, виконаних у вигляді фургона. “Це так званий 33-й” Москвич “. У нього суцільнометалевий кузов. Свого часу їх випустили майже 20 тис., але збереглося їх дуже небагато. Мені відомо про існування на ходу близько 15 штук в різних містах країни. Представлений на виставці автомобіль відновлений і знаходиться в Полтаві”, – зазначив господар машини.


Не пропустіть