Чому в Україні нові Lanos продаються гірше BMW?

1

В Україні «Ланоси» сьогодні продаються гірше BMW. Парадокс?

Авторинок в березні 2016 року зріс на 98% в порівнянні з березнем 2015 року та на 16% проти лютого 2016 року. У квітні зростання склало 72% (до квітня 2015 г.) і 15% до березня цього року, пише О Дороге

Здавалося б, українці пішли в автосалони, повинні купувати в першу чергу продукцію вітчизняного автопрому: ЗАЗ Sens, Lanos, Vida, Forza! Але ж ні, купують все крім продукції так завзято підтримуваної української автомобільної промисловості.

22 області *, населення більш 30млн. людей, а продажу АвтоЗАЗу 200-212 одиниць на місяць!

У той час як Уряд успішно ігнорує вимогу автолюбителів скасувати мита на ввезення вживаних автомобілів, підтримуваний автопром «розвивається»:

1463577647_report_201603_01

1463580003_report_201604_01

Розвиток автопрому по-українськи! Робочим ЗАЗ наполегливо пропонують звільнитися

З 212 автомобілями в місяць в квітні 2016 року «вітчизняний виробник» займає лише 10-й рядок рейтингу продажів.

Таке відчуття, що виробник не вітчизняний, або взагалі не виробник. А що говорити, якщо перше півріччя вже другий рік збірка на заводі в Запоріжжі не ведеться, в салонах продаються автомобілі минулого року.

Чи потрібен Україні такий виробник, що випускає 4 автомобілі за 3 місяці?

Ми не будемо розбиратися чому не ростуть продажі «українських Ланосів», це завдання маркетологів корпорації УкрАвто, хочеться тільки звернутися в черговий раз до Уряду. Можливо новий прем’єр-міністр або ті депутати, що думають про інтереси українців, почують нас і звернуть увагу на актуальне питання, питання розвитку нашого авторинку. Причому не старими методами, від яких страждають всі, і не виграє ніхто.

Якщо у людей є потреба в автомобілях, може варто задовольнити попит за рахунок вживаних автомобілів, якщо людина не може дозволити собі новий автомобіль, нехай навіть ЗАЗ Lanos, який коштує несправедливо дорого? Можливо варто прирівняти ціни на машини до європейських, адже ми не такі багаті щоб переплачувати?

* – Не беремо до уваги Донецьку і Луганські області, де йдуть військові дії, а також Крим, куди привозять автомобілі російські автодилери.


Не пропустіть